Wspierając lokalne inicjatywy, tworzymy przyszłość.

Aktualności

Podziękowanie dla Fundacji ANWIL dla Włocławka za wspieranie organizacji pozarządowych działających w sferze kultury.

2015/06/01 10:15 Podziękowanie  dla Fundacji ANWIL dla Włocławka za wspieranie organizacji pozarządowych działających w sferze kultury.

Fundacja otrzymała specjalne podziękowanie od Prezydenta Miasta Włocławka Marka Wojtkowskiego, które potwierdza, że zaangażowanie Fundacji w realizację lokalnych inicjatyw jest dostrzegane przez władze samorządowe

Fundacja otrzymała specjalne podziękowania od Prezydenta Miasta Włocławka Marka Wojtkowskiego, które potwierdzają, że zaangażowanie Fundacji w realizację lokalnych inicjatyw jest dostrzegane przez władze samorządowe. Prezydent Miasta podziękował za wspieranie organizacji pozarządowych działających w sferze kultury.
Docenienie naszych działań jest zarówno dla Fundatora - spółki ANWIL S.A. oraz Fundacji ANWIL dla Włocławka sygnałem, że warto wspierać ludzi kreatywnych , pełnych zapału działających dla dobra wszystkich mieszkańców Włocławka.
Wyróżnienie zostało wręczone podczas Święta Kultury, , na którym uhonorowano twórców i animatorów kultury które odbyło się w Centrum Kultury Browar B.
Uroczystość, która odbyła się w Centrum Kultury Browar B uświetnił występ uczniów Zespołu Szkół Muzycznych we Włocławku.
 

Powrót do aktualności