Wspierając lokalne inicjatywy, tworzymy przyszłość.

Aktualności

Turniej dzikich drużyn Summer Cup 2015 we Włocławku

2015/08/17 12:01 Turniej dzikich drużyn Summer Cup 2015 we Włocławku

Blisko 300 zawodników w wieku od 7 do 18 lat rywalizowało w rozgrywkach wakacyjnego turnieju piłki nożnej, finansowanego ze środków Fundacji ANWIL dla Włocławka.

Blisko 300 zawodników w wieku od 7 do 18 lat rywalizowało w rozgrywkach wakacyjnego turnieju piłki nożnej, finansowanego ze środków Fundacji ANWIL dla Włocłąwka. Mimo upalnej pogody, niezbyt sprzyjającej sportowym zmaganiom, w turnieju wystartowało kilkadziesiąt drużyn. W kategorii wiekowej do lat 12 zwyciężyła drużyna FC Bizony, a wśród starszych pierwsze miejsce zdobył zespół o oryginalnej i proroczej – jak się okazało - nazwie „Dajta nam wygrać”.
Jak podkreślają organizatorzy, doskwierający upał nie zmniejszył zaangażowania i woli walki młodych sportowców, jednak w trosce o stan ich zdrowia skrócony został czas rozgrywanych meczów.
Oto wyniki turnieju:
Grupa do lat 12:
I miejsce - FC Bizony,
II miejsce - FC Franciszkanie,
III miejsce – Tajfun,
IV miejsce - Orły Włocławka
Grupa do lat 18:
I miejsce - Dajta nam wygrać,
II miejsce - Kulturalni Drwale,
III miejsce - FC Saniko,
IV miejsce - FC Polaris,
V miejsce - FC Lacze,
VI miejsce - Dzikie Banany,
VII miejsce - Trampolina Włocławek
Na zakończenie rozgrywek uczestnicy otrzymali statuetki dla najlepszych drużyn oraz nagrody indywidualne dla najlepszego zawodnika, bramkarza i króla strzelców. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale.
 

Powrót do aktualności