Wspierając lokalne inicjatywy, tworzymy przyszłość.

Aktualności

Konferencja „Organizacje pacjenckie w systemie ochrony zdrowia”

2015/10/30 10:03 Konferencja „Organizacje pacjenckie w systemie ochrony zdrowia”

Październik to miesiąc walki z rakiem piersi. Stowarzyszenie „Amazonki” we Włocławku w ramach projektu „Żyję zdrowo - jestem w formie” finansowanego z grantu Fundacji ANWIL dla Włocławka zorganizowało konferencję dla osób zainteresowanych problematyką praw pacjenta onkologicznego w systemie polskiej opieki zdrowotnej

Październik to miesiąc walki z rakiem piersi. Stowarzyszenie „Amazonki” we Włocławku w ramach projektu „Żyję zdrowo - jestem w formie” finansowanego z grantu Fundacji ANWIL dla Włocławka, zorganizowało konferencję dla osób zainteresowanych problematyką praw pacjenta onkologicznego w systemie polskiej opieki zdrowotnej. Głównym tematem dyskusji był problem sytuacji pacjenta onkologicznego, jego bezpieczeństwa oraz zaufania do opieki onkologicznej.
Uczestnicy konferencji wysłuchali wykładu na temat dietoterapii, która jest ważnym elementem w profilaktyce przeciwnowotworowej oraz w trakcie terapii onkologicznej.
Projekt „Żyję zdrowo- jestem w formie” jest jednym z dwunastu realizowanych w ramach konkursu grantowego Fundacji ANWIL dla Włocławka „AKTYWNI 50+”.
 

Powrót do aktualności