Wspierając lokalne inicjatywy, tworzymy przyszłość.

Aktualności

Turniej Pierwszej Pomocy i Turniej wiedzy z zakresu honorowego krwiodawstwa

2016/05/27 07:49 Turniej Pierwszej Pomocy  i Turniej wiedzy z zakresu honorowego  krwiodawstwa

Fundacja ANWIL dla Włocławka i Włocławski Oddział Polskiego Czerwonego Krzyża zapraszają do udziału w Turnieju Pierwszej Pomocy oraz Turnieju wiedzy z zakresu honorowego krwiodawstwa

Fundacja ANWIL dla Włocławka i Włocławski Oddział Polskiego Czerwonego Krzyża zapraszają do udziału w Turnieju Pierwszej Pomocy oraz Turnieju wiedzy z zakresu honorowego krwiodawstwa.
W dniu 7 czerwca Oddział Rejonowy PCK we Włocławku organizuje Turniej Pierwszej Pomocy w ramach projektu „Kciuk w górę dla pierwszej pomocy” finansowanego z grantu Fundacji ANWIL dla Włocławka.
Do turnieju może się zgłosić jeden zespół 2-osobowy reprezentujący szkołę podstawową lub szkołę gimnazjalną z terenu Włocławka.Natomiast w dniu 8 czerwca uczniowie szkół ponadgimnazjalnych będą mieli możliwość wziąć udział w Turnieju wiedzy z zakresu honorowego krwiodawstwa realizowanego w ramach projektu „Krewcy ludzie” finansowanego z grantu Fundacji ANWIL dla Włocławka.
Zgłoszenia do obydwu konkursów przyjmowane są do dnia 31 maja 2016 r. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminach dostępnych na stronie internetowej www.pckwloclawek.org.pl
 

Powrót do aktualności