Wspierając lokalne inicjatywy, tworzymy przyszłość.

Aktualności

Aktywne półkolonie z Fundacją.

2016/08/01 10:14 Aktywne półkolonie z Fundacją.

Każdy dzień poświęcony był innej aktywności i tematowi. Program półkolonii obfitował w zajęcia sportowe z takich dyscyplin jak: karate kyokushin i tenis ziemny.

Każdy dzień poświęcony był innej aktywności i tematowi. Program półkolonii obfitował w zajęcia sportowe z takich dyscyplin jak: karate kyokushin i tenis ziemny. Nie zabrakło gier logicznych i zajęć plastycznych. Dzieci poznawały też historię lokalnej kultury i sztuki zwiedzając Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej, a o niebezpiecznych sytuacjach nad wodą opowiadali ratownicy WOPR, którzy również uczyli udzielania zasad pierwszej pomocy. Dużym zainteresowaniem kolonistów cieszyła się wycieczka do schroniska dla zwierząt i wyprowadzenie psów na spacer. Wyjątkową atrakcją okazała się przygoda w parku linowym, gdzie dzieci mogły popisać się swoją zręcznością i sprawnością fizyczną. Podczas spacerów dzieci poznawały zabytki Włocławka.

Projekt wakacji w mieście dla dzieci pod hasłem „Młodzi aktywni włocławianie " realizowany przez Włocławski Klub Karate Kyokushin był jednym z 15 projektów programu grantowego „Wesołe wakacje", skierowanych do najmłodszych mieszkańców Włocławka, które otrzymały wsparcie finansowe Fundacji
 

Powrót do aktualności