Wspierając lokalne inicjatywy, tworzymy przyszłość.

Aktualności

Ognisko patriotyczne dla starszych i młodszych

2018/10/11 08:51 Ognisko patriotyczne dla starszych i młodszych

Zespół Szkół nr 3 we Włocławku zaprasza uczniów, rodziców, opiekunów oraz seniorów na Ognisko Patriotyczne, które odbędzie się 25 października 2018 r. od godz. 13.00 na terenie boiska szkolnego.

Ognisko Patriotyczne to jedno z wielu działań ujętych w projekcie grantowym „Nasza mała Niepodległa”. Zostało sfinansowane ze środków Fundacji ANWIL dla Włocławka, w ramach IV Konkursu Grantowego. Przypomnijmy, że w tej edycji organizacje pozarządowe działające na terenie miasta i gmin ościennych otrzymały dofinasowanie na projekty aktywizujące oraz integrujące przedstawicieli grupy wiekowej 50+ z dziećmi i młodzieżą. O tym, że przedstawicielom III sektora nie brakowało pomysłów na dialog międzypokoleniowy, świadczy liczba – aż 48 – zgłoszonych do konkursu inicjatyw. Organizatorzy wybrali spośród nich 27 najciekawszych, na których realizację przekazali łącznie 290 tys. zł. Jedną z nagrodzonych grantem projektów był projekt Zespołu Szkół nr 3 we Włocławku.

Zgłoszenia osób zainteresowanych przyjmowane będą do 18 października u pań: A. Łukasiak, A. Maszkiewicz, a w przypadku seniorów u pani M. Psykowskiej.

Powrót do aktualności