Wspierając lokalne inicjatywy, tworzymy przyszłość.

Aktualności

Kyokushin mówi "do zobaczenia za rok"

2020/07/16 14:14 Kyokushin mówi

52 dzieci i młodzieży w wieku szkolnym spędzało wolny czas na zorganizowanych przez Włocławski Klub Karate Kyokushin półkoloniach. Dzięki finansowaniu Fundacji ANWIL DLA WŁOCŁAWKA, młodzi włocławianie mogli bezpłatnie skorzystać z wielu atrakcji oferowanych przez organizatorów.

Projekt pt. "Bez FUNDACJI nie ma wakacji” realizowany był od 1 do 14 lipca w Dojo WKKK przy ul. Piwnej. W dwóch turnusach  łącznie aktywnie wakacje spędziło 52 młodych ludzi z Włocławka. To już kolejna edycja letnich półkolonii organizowanych przez Kyokushin. Podobnie jak w roku ubiegłym w tym roku również cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

- Wszystkie  działania realizowaliśmy ze szczególną ostrożnością i z zastosowaniem wytycznych GIS, MEN i MZ - podkreśla Jan Mazurkiewicz, prezes klubu. - Podczas półkolonii prowadziliśmy zajęcia sportowe, m.in.: karate i tenisa ziemnego. Dzieci były również w płockim ZOO na wycieczce edukacyjnej. Nie zabrakło także gier, zabaw i konkursów - słowem, był to bardzo aktywny i urozmaicony czas - dodaje prezes Mazurkiewicz.  

Powrót do aktualności