Wspierając lokalne inicjatywy, tworzymy przyszłość.

Aktualności

Moc atrakcji na każdy dzień wakacji

2020/09/01 11:25 Moc atrakcji na każdy dzień wakacji

Stowarzyszenie ,,Trampolina dla Polski”, dzięki grantowi z Fundacji ,,ANWIL DLA WŁOCŁAWKA”, po raz kolejny zorganizowało półkolonie letnie dla dzieci i młodzieży z Włocławka. Kończący wakacje dwutygodniowy turnus organizatorzy wypełnili wachlarzem różnorodnych aktywności, z których skorzystało 50 uczestników.

Program półkolonii został tak ułożony, by jak najlepiej służyć rozwojowi młodych ludzi, zwłaszcza poprzez poszerzanie wiedzy, rozwój posiadanych zdolności i umiejętności. W programie zajęć znalazły się m.in. zajęcia integracyjne, sportowe, plastyczne, taneczne, gry planszowe,  turnieje wiedzy, wyjścia do Multikina, kręgielni, wycieczka do ZOO w Płocku oraz przedstawienie zaprzyjaźnionych aktorów z Krakowa.

Zdaniem organizatorów różnorodność oferowanych zajęć jest najlepszym sposobem na to, by spędzanie wakacji w miejscu zamieszkania nie było nudne, a stanowiło wspaniałą przygodę.

Projekt Stowarzyszenia pt. „Moc atrakcji na każdy dzień wakacji” był jednym z 23 projektów realizowanych przez beneficjentów w ramach programu Fundacji „ANWIL DLA WŁOCŁAWKA”. To już szósta edycja wakacyjnego programu, którego głównym celem jest zapewnienie dzieciom i młodzieży pozostającym w mieście kreatywnego, atrakcyjnego i bezpiecznego wypoczynku. W tegorocznej edycji z tej możliwości skorzystało ponad 1100 młodych ludzi, a łącznie w sześciu edycjach ponad 8 tysięcy.

Powrót do aktualności