Wspierając lokalne inicjatywy, tworzymy przyszłość.

Aktualności

Elektryk wybiera sport - skreśla nudę

2021/05/19 10:37 Elektryk wybiera sport - skreśla nudę

Zespół Szkół Elektrycznych zaprasza dzieci i młodzież do 15 roku życia do sportowej rywalizacji w ramach projektu "Skreślam nudę, wybieram sport z ELEKTRYKIEM", finansowanego z grantu Fundacji ANWIL.

Imprezę sportową zaplanowaną na 12 czerwca poprowadzą nauczyciele wychowania fizycznego z ZSE. W programie oragnizatorzy przewidzieli przeprowadzenie konkurencji sportowych w takich dyscyplinach jak: lekkoatletyka, tenis ziemny, gry zespołowe w formie gier i zabaw. Inicjatywa ta powstała z myślą o potrzebie pobudzenia aktywności fizycznej dzieci i młodzieży, którą czas pandemii znacznie ograniczył oraz potrzebie propagowania wiedzy na temat zdrowego stylu życia, a także kształtowania właściwych postaw i dobrych nawyków już od najmłodszych lat.

Podczas imprezy uczestnicy będą rywalizować w indywidualnych grach zręcznościowych np. turnieju w piłkarzyki, tenisie ziemnym, a także grach i zabach zespołowych  (pływanie na symulatorze konkurencji kajakowych, biegi na różnych dystansach). Organizatorzy przewidują równiez sportową rywalizację uczestników projektu z uczniami Zespołu Szkół Elektrycznych, którzy są mistrzami, wicemistrzami Włocławka w różnych dyscyplinach sportowych.

Chętni mogą zgłaszać swoje uczestnictwo do 23 maja br. pod nr tel. 503 197 053.

Organizator zastrzega, że termin realizacji projektu może ulec zmianie ze względu na panującą sytuację pandemiczną.

 

Powrót do aktualności