Wspierając lokalne inicjatywy, tworzymy przyszłość.

Aktualności

400 tysięcy złotych na walkę z epidemią i jej skutkami

2021/06/01 12:39 400 tysięcy złotych na walkę z epidemią i jej skutkami

Fundacja ANWIL uruchomiła program, którego celem jest wsparcie lokalnej społeczności w walce z epidemią COVID-19 oraz niwelowaniem jej skutków. Budżet programu wynosi 400 tysięcy złotych. O darowiznę z przeznaczeniem na różne przedsięwzięcia związane z celem programu mogą ubiegać się podmioty działające w sferze pożytku publicznego z terenu działania Fundacji.

Fundacja ANWIL ponownie wspiera lokalną społeczność w czasie epidemii COVID-19. Z oferowanego programu mogą skorzystać organizacje pożytku publicznego działające na terenie miasta Włocławek, gminy Brześć Kujawski, Fabianki, Lubanie oraz gminy wiejskiej Włocławek. 

-  ANWIL zawsze był i jest blisko społeczności, wśród której funkcjonuje na co dzień, więc bez wahania podejmujemy kroki na jej rzecz. Nasze konsekwentne wsparcie – tym razem w postaci kolejnej dużej kwoty, jest działaniem, które pomoże walczyć z pandemią i realnie przyczyni się do ograniczenia jej skutków. Jako największa firma w regionie kujawsko-pomorskim czujemy się odpowiedzialni za jego mieszkańców i jesteśmy z nimi nie tylko przy okazji pozytywnych wydarzeń, ale także w tych trudniejszych momentach, gdy nasza pomoc jest oczekiwana i potrzebna - powiedziała Agnieszka Żyro, Prezes Zarządu Fundatora - ANWIL S.A.

 

Regulamin oraz wzory wniosków dostępne są w zakładce DAROWIZNY. 

Powrót do aktualności