Wspierając lokalne inicjatywy, tworzymy przyszłość.

Aktualności

Naucz się grać w badmintona ze STARTEM

2021/06/08 14:50 Naucz się grać w badmintona ze STARTEM

Bezpłatne treningi badmintona to kolejna inicjatywa podejmowana przez UKS START w ramach projektu "SPLUWA, czyli Sportowe Popołudnia Ludzi Umiejących Wypoczywać Aktywnie”, finansowanego z grantu Fundacji ANWIL. Zajęcia odbywają się w każdą środę i piątek w godzinach 18.30 – 20.00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Smólniku.

Uczniowski Klub Sportowy „START” Smólnik zaprasza wszystkich na zajęcia, podczas których można nauczyć się podstaw badmintona. Organizatorzy zachęcają wszystkich chętnych, bez względu na poziom zaawansowania i znajomość techniki gry, a zwłaszcza tych, którzy jeszcze nigdy nie próbowali swoich sił w tej dyscyplinie sportu rozgrywanej w hali sportowej. Treningi będą prowadzone do końca czerwca.

Dla uczestników zajęć organizatorzy przygotowali niezbędny sprzęt sportowy - rakiety i lotki. Zgłoszenia pod numerem telefonu 785 474 000.

Dla zwolenników aktywność na świeżym powietrzu instruktorzy UKS „START” będą prowadzić - o ile aura na to pozwoli - weekendowe zajęcia promujące AirBadmintona w Parku na Słodowie.

Powrót do aktualności