Wspierając lokalne inicjatywy, tworzymy przyszłość.

Aktualności

Biuro Fundacji nieczynne do 19 sierpnia

15-08-2022

Uprzejmie informujemy, że do 19 sierpnia Biuro Fundacji będzie nieczynne. Zapraszamy do poniedziałku 22 sierpnia od godz. 8.00 do 16.00.

Czytaj więcej

Niezapomniane wakacje w "Jedenastce"

08-08-2022

To były wakacje, które dzieci będą długo wspominać. Szkoła Podstawowa nr 11 we Włocławku zorganizowała wypoczynek dla 70 dzieci. W bogatym programie półkolonii znalazły się takie atrakcje jak: zajęcia taneczne, sportowe, warsztaty pieczenia chleba i wiele innych inspirujących aktywności.

Czytaj więcej

Wakacje z Fundacją - pierwszy miesiąc za nami

05-08-2022

Wakacyjny półmetek za nami. Nasi beneficjenci, którzy realizowali swoje projekty w lipcu przygotowują już podsumowania i rozliczenia projektów. Przypominamy, że w programie "Wakacje z Fundacją" przewidzieliśmy dodatkowe nagrody za najlepsze sprawozdania końcowe.

Czytaj więcej

Już w sobotę Włomaggedon 2022

23-06-2022

Fundacja Caietanus zaprasza na integracyjny bieg z przeszkodami dla osób niepełnosprawnych "Włomaggedon 2022", który odbędzie się w sobotę, 25 czerwca w Parku Słodowo we Włocławku, od godz.11.00. Jest to projekt realizowany z grantu Fundacji ANWIL w ramach programu "Budujemy mosty".

Czytaj więcej

Granty przekazane - wakacje czas zacząć

22-06-2022

Podczas wczorajszej uroczystości, która odbyła się w Muzeum Diecezjalnym, beneficjenci programu "Wakacje z Fundacją" odebrali certyfikaty potwierdzające przyznanie grantu na organizację letniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Wśród wyróżnionych projektów znalazły się takie, które są kontynuacją (np. wodniackie półkolonie w Marinie Zarzeczewo, czy organizowana przez harcerzy "Baza Przygody") oraz zupełnie nowe inicjatywy, jak choćby "Objazdowy Dom Kultury".

Czytaj więcej

Więcej stypendiów dla prymusów od Fundacji ANWIL

15-06-2022

W ósmej edycji programu stypendialnego „Primi inter pares” Fundacja ANWIL przyzna więcej stypendiów niż w latach ubiegłych. 20 stypendiów otrzymają najzdolniejsi uczniowie VIII klas szkół podstawowych i 30 uczniowie szkół ponadpodstawowych. W tym roku o stypendia mogą ubiegać się uczniowie z Włocławka oraz powiatu włocławskiego, a to dzięki niedawnemu rozszerzeniu przez Fundację działalności na cały powiat.

Czytaj więcej

Wiele atrakcji podczas wakacji z Fundacją

10-06-2022

Po raz ósmy, dzięki środkom Fundacji ANWIL, dzieci i młodzież z Włocławka, a w tym roku również z całego powiatu włocławskiego, będzie miała możliwość skorzystania z najróżniejszych form wakacyjnego wypoczynku. W konkursie grantowym „Wakacje z Fundacją 2022” dofinansowanie otrzyma 20 organizacji pozarządowych oraz podmiotów działających w sferze pożytku publicznego na blisko 250 tys. złotych.

Czytaj więcej

Od ośmiu lat Fundacja wspiera lokalną społeczność

30-05-2022

Osiem lat działalności Fundacji ANWIL to prawie 10 milionów złotych przekazanych przez fundatora na realizację celów statutowych, 598 przyznanych grantów, 283 stypendia przyznane utalentowanym i zaangażowanym uczniom i studentom, 85 oddolnych akcji wolontariackich i setki zaangażowanych wolontariuszy. Działania wsparte finansowo przez fundację dotarły do niemal 150 tys. beneficjentów.

Czytaj więcej

Wakacje z Fundacją - istotne zmiany w regulaminie

29-04-2022

Wydłużony termin oraz większy zasięg działania to najistotniejsze zmiany w regulaminie tegorocznej edycji programu "Wakacje z Fundacją". W związku z rozszerzeniem działalności Fundacji ANWIL na cały powiat włocławski, o granty mogą ubiegać się podmioty działające na terenie całego powiatu. Termin składania wniosków został wydłużony do 16 maja.

Czytaj więcej

Zielono nam - granty przyznane

26-04-2022

Fundacja ANWIL przyznała dofinansowanie 18 projektom ekologicznym na łączną kwotę ponad 117 tys. złotych w ramach pierwszej edycji programu grantowego "Zielono nam".

Czytaj więcej