Wspierając lokalne inicjatywy, tworzymy przyszłość.

Aktualności

Ponad dwa tysiące badań i porad lekarskich w Miasteczku Zdrowia

23-08-2021

Ponad dwa tysiące bezpłatnych badań i konsultacji z lekarzami wykonano podczas sobotniego wydarzenia "Bądź zdrów. Miasteczko Zdrowia", które dla mieszkańców Włocławka zorganizowały Fundacja ANWIL i ANWIL S.A.

Czytaj więcej

Bądź zdrów. Wyjątkowe wydarzenie 21 sierpnia we Włocławku

10-08-2021

21 sierpnia Fundacja ANWIL i jej Fundator zapraszają do odwiedzenia Miasteczka Zdrowia, w którym mieszkańcy Włocławka i okolic będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad lekarskich, wykonać badania diagnostyczne, zaszczepić się przeciwko COVID-19 oraz wziąć udział w licznych animacjach i aktywnościach sportowych dla całej rodziny.

Czytaj więcej

Fundacja doceniona przez PUZ i maturzystów

15-07-2021

Fundacja ANWIL została wyróżniona przez Państwową Uczelnię Zawodową we Włocławku za swój wkład w budowanie dobrobytu lokalnych społeczności. Statuetkę i tytuł „Przedsiębiorstwo na medal” otrzymał również jej fundator - ANWIL S.A.

Czytaj więcej

Mnóstwo wakacyjnych atrakcji z Fundacją

22-06-2021

Wakacje tuż-tuż. Jak co roku od siedmiu już lat, w ramach programu "Wakacje z Fundacją" dzieci i młodzież będą mogli skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez beneficjentów Fundacji ANWIL. Wśród różnorodnych propozycji zarówno pod względem formy, jak i tematyki znalazły sięm.in. treningi sportowe, nauka gry w tenisa i badmintona, jazda konna, a nawet poznawanie tajników żeglarstwa.

Czytaj więcej

Marszałek nagrodził Fundację ANWIL

18-06-2021

Fundacja ANWIL została uhonorowana w XX edycji Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego za edukacyjny program "Uczę się z ANWILEM". Wyróżnienie wręczył podczas wczorajszej gali, która odbyła się w amfiteatrze Muzeum Etnograficznego w Toruniu, pan Piotr Całbecki, marszałek województwa.

Czytaj więcej

WŁOMAGGEDON - będą łamać bariery

16-06-2021

Fundacja Caietanus zaprasza na WŁOMAGGEDON - integracyjny bieg z przeszkodami dla osób niepełnosprawnych, który odbędzie 26 czerwca o godz.13.00 w parku Słodowo. Projekt finansowany jest ze środków Fundacji ANWIL w ramach programu "Wybieram sport - skreślam nudę" II edycja.

Czytaj więcej

Naucz się grać w badmintona ze STARTEM

08-06-2021

Bezpłatne treningi badmintona to kolejna inicjatywa podejmowana przez UKS START w ramach projektu "SPLUWA, czyli Sportowe Popołudnia Ludzi Umiejących Wypoczywać Aktywnie”, finansowanego z grantu Fundacji ANWIL. Zajęcia odbywają się w każdą środę i piątek w godzinach 18.30 – 20.00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Smólniku.

Czytaj więcej

Stypendysta Fundacji laureatem prestiżowej olimpiady

08-06-2021

Adam Stanowski, stypendysta Fundacji ANWIL, został laureatem tegorocznej Olimpiady Wiedzy Technicznej. Jest jedynym uczestnikiem konkursu z województwa kujawsko–pomorskiego, który w tym roku szkolnym może pochwalić się tak wysokim osiągnięciem.

Czytaj więcej

400 tysięcy złotych na walkę z epidemią i jej skutkami

01-06-2021

Fundacja ANWIL uruchomiła program, którego celem jest wsparcie lokalnej społeczności w walce z epidemią COVID-19 oraz niwelowaniem jej skutków. Budżet programu wynosi 400 tysięcy złotych. O darowiznę z przeznaczeniem na różne przedsięwzięcia związane z celem programu mogą ubiegać się podmioty działające w sferze pożytku publicznego z terenu działania Fundacji.

Czytaj więcej

Dzień Dziecka na sportowo w Smólniku

27-05-2021

Uczniowski Klub Sportowy START Smólnik z okazji Dnia Dziecka zaprasza dzieci i młodzież do udziału w turnieju badmintona. Turniej jest kolejną imprezą organizowaną przez UKS START w ramach projektu "SPLUWA, czyli Sportowe Popołudnia Ludzi Umiejących Wypoczywać Aktywnie”, finansowanego z grantu Fundacji ANWIL.

Czytaj więcej