Wspierając lokalne inicjatywy, tworzymy przyszłość.

Aktualności

Lider gra fair play z Fundacją

05-01-2015

Uczniowski Klub Sportowy Lider Włocławek, dzięki grantowi z Fundacji ANWIL dla Włocławka, realizuje program "Z Liderem gram fair play". W programie uczestniczy 50 uczniów oraz 10 trenerów.

Czytaj więcej

Świąteczna EUROINTEGRACJA

18-12-2014

Wystawa ozdób świątecznych, występy artystyczne śnieżynek i Mikołajów to główne punkty programu spotkania świątecznego członków Stowarzyszenia Sportowego Niepełnosprawnych. Spotkanie było częścią kilkumiesięcznego projektu „Sztuka i ja”, finansowanego ze środków przekazanych przez Fundację ANWIL dla Włocławka.

Czytaj więcej

Przekraczają bariery z Fundacją

15-12-2014

Dzięki środkom otrzymanym od Fundacji ANWIL dla Włocławka Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Dorosłym z Niepełnosprawnością Intelektualną OLIGO realizuje projekt ,,Bez barier - nowe umiejętności, nowe możliwości".

Czytaj więcej

Rodzinny spacer z Morsami w tle

15-12-2014

Konkurs fotograficzny pt. „ Rodzinny spacer z Morsami w tle” adresowany do rodzin z dziećmi odwiedzających Jezioro Czarne w okresie zimowym, to jeden z pomysłów Stowarzyszenia Morsów Kujawskich Włocławek na popularyzację samego stowarzyszenia, jak i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Czytaj więcej

Fundacja głównym pomocnikiem Św. Mikołaja

04-12-2014

Rozpoczęła się świąteczna akcja charytatywna „Pamiętamy o Tobie - Św. Mikołaj i ja”, organizowana przez stowarzyszenie „Daj Szansę” wspólnie z Centrum Kultury „Browar B” i Placówką Opiekuńczo-Wychowawczą „Maluch”. Akcja jest współfinasowana z grantu Fundacji ANWIL dla Włocławka.

Czytaj więcej

PCK rozpoczął swoje programy

04-12-2014

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża we Włocławku rozpoczął realizację dwóch projektów dofinasowanych ze środków „Fundacji ANWIL dla Włocławka”. Pierwszy projekt pt. „Pierwsza pomoc - na ratunek innym”, mający na celu propagowanie wiedzy oraz umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy, dedykowany jest dorosłym mieszkańcom Włocławka.

Czytaj więcej

Spotkanie i trening z mistrzynią olimpijską

02-12-2014

29 listopada 2014 r. odbyło się spotkanie oraz trening pływacki z mistrzynią olimpijską Otylią Jędrzejczak, zorganizowane przez Uczniowski Klub Pływacki WODNIK Włocławek w ramach projektu dotowanego przez Fundację ANWIL dla Włocławka pt. WODNIK pływa z ANWILEM.

Czytaj więcej

Fundacja ANWIL dla Włocławka rozdzieliła granty

28-10-2014

Fundacja ANWIL dla Włocławka przyznała włocławskim organizacjom pozarządowym 36 grantów na łączną kwotę ponad 640 tys. złotych. Uroczyste ogłoszenie wyników pierwszego Konkursu Grantowego odbyło się 27 października w sali konferencyjnej fundatora – ANWIL S.A.

Czytaj więcej

Pierwszy Konkurs Grantowy Fundacji ANWIL dla Włocławka

20-08-2014

20 sierpnia, na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, Fundacja ANWIL dla Włocławka ogłosiła pierwszy konkurs grantowy, skierowany do włocławskich organizacji pozarządowych i pożytku publicznego.

Czytaj więcej

Spotkanie Fundacji ANWIL dla Włocławka z włocławskimi organizacjami pozarządowymi

13-08-2014

Pierwsze spotkanie informacyjne z przedstawicielami włocławskich organizacji pozarządowych odbyło się 12 sierpnia we Włocławskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Informacji Turystycznej.

Czytaj więcej