Wspierając lokalne inicjatywy, tworzymy przyszłość.

Aktualności

Ostatni dzień składania wniosków

12-04-2021

Dzisiaj upływa termin zgłaszania inicjatyw w dwóch konkursach grantowych: "Wakacje z Fundacją" i "Budujemy Mosty". Podobnie jak w latach ubiegłych, zainteresowanie programami Fundacji jest bardzo duże, co świadczy nie tylko o potrzebie organizacji różnego rodzaju inicjatyw w lokalnym środowisku, ale przede wszystkim o aktywności działających w nim organizacji i społeczników.

Czytaj więcej

Wesołych Świąt

01-04-2021

Wszystkim naszym Beneficjentom, Partnerom i Współpracownikom z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy niekończącego się optymizmu, radości z chwil spędzonych w gronie najbliższych i dużo zdrowia.

Czytaj więcej

Budujemy mosty 2021 - rusza nabór wniosków

01-03-2021

Fundacja ANWIL DLA WŁOCŁAWKA zaprasza do składnia wniosków na dofinasowanie inicjatyw społecznych w ramach programu grantowego "Budujemy mosty", którego celem jest wspieranie działań służących m.in. przeciwdziałaniu wykluczeniu społecznemu, rozwojowi świadomości obywatelskiej, wzmacnianiu poczucia przynależności i integracji z lokalną społecznością, a także zachowaniu dziedzictwa historycznego. Na granty w tegorocznej edycji programu Fundacja przeznaczy 300 tys. zł.

Czytaj więcej

Ćwierć miliona złotych na wakacyjne projekty od Fundacji

01-03-2021

Rusza szósta już edycja programu "Wakacje z Fundacją", którego celem jest wsparcie organizacji pozarządowych w organizacji atrakcyjnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży podczas wakacji. Na ten cel Fundacja ANWIL DLA WŁOCŁAWKA przeznaczy w tym roku 250 tys. złotych. Organizacje spełniające kryteria konkursu mają szanse otrzymać dofinansowanie w wysokości do 20 tys. złotych. Wnioski przyjmowane będą do 12 kwietnia.

Czytaj więcej

Jak gra na rurkach pomaga w nauce matematyki

24-02-2021

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 20 we Włocławku „WESPÓŁ” zostało beneficjentem Fundacji ANWIL DLA WŁOCŁAWKA. Organizacja zdobyła grant w wysokości 20 tys. złotych na autorski projekt pod nazwą „Myślę, działam, kombinuję - w naukach ścisłych się odnajduję” w ramach piątej edycji programu "Uczę się z ANWILEM".

Czytaj więcej

Liga TEnisa AMatorskiego - ruszają zapisy

23-02-2021

Stowarzyszenie Miłośników Tenisa we Włocławku zostało jednym z 20 beneficjentów Fundacji ANWIL DLA WŁOCŁAWKA w ramach programu "Wybieram sport - skreślam nudę". Dzięki wsparciu Fundacji, zorganizuje tegoroczną edycję Ligi TEnisa AMatorskiego. Mimo, że rozgrywki rozpoczną się w maju, to już dziś można zgłaszać swój udział w projekcie.

Czytaj więcej

Możesz wesprzeć naszą Fundację

23-02-2021

Podobnie jak w latach poprzednich, podatnicy mający możliwość przekazania 1 procenta swojego podatku z deklaracji rocznej PIT, mogą wesprzeć Fundację ANWIL DLA WŁOCŁAWKA, która jest organizacją pożytku publicznego.

Czytaj więcej

Przerwa świąteczna

23-12-2020

Uprzejmie informujemy, że w dniach 24-31 grudnia biuro Fundacji będzie nieczynne. Prosimy o kontakt mailowy: fundacja@anwil.pl

Czytaj więcej

Radosnych Świąt

22-12-2020

Szanowni Państwo, z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim Państwu zdrowia, spokoju, radości i dużo optymizmu. Niech wyjątkowe chwile, spędzone w rodzinnym gronie, przyniosą otuchę i nadzieję na lepszą przyszłość, a Nowy Rok niech będzie czasem pomyślności i powrotu do normalności.

Czytaj więcej

Pięciu zdolnych studentów otrzyma stypendia

18-12-2020

W trzeciej edycji programu "Młodzi z ANWILEM" Fundacja przyznała roczne stypendia pięciu studentów. Warunkiem otrzymania stypendium były nie tylko bardzo dobre wyniki, dodatkowo punktowane był również udział w badaniach, liczba publikacji naukowych, udział w wymianach międzynarodowych oraz działalność społeczna.

Czytaj więcej