Wspierając lokalne inicjatywy, tworzymy przyszłość.

Aktualności

Nowy program stypendialny dla studentów

31-12-2018

Zarząd Fundacji „ANWIL DLA WŁOCŁAWKA” ogłasza program stypendialny dla studentów trzeciego roku studiów I stopnia, studentów studiów II stopnia oraz studiów jednolitych czwartego i piątego roku studiów stacjonarnych polskich uczelni publicznych, którzy są mieszkańcami miasta Włocławka albo gminy Brześć Kujawski, albo gminy Fabianki, albo gminy Lubanie, albo gminy wiejskiej Włocławek.

Czytaj więcej

Konkurs grantowy „ANWIL pomaga” rozstrzygnięty

21-12-2018

Zarząd Fundacji „ANWIL DLA WŁOCŁAWKA” rozstrzygnął konkurs grantowy „ANWIL pomaga” – III edycja. Dofinansowanie w ramach programu dofinansowania wolontariatu pracowniczego otrzymało 14 projektów na kwotę 56 000 zł.

Czytaj więcej

Beneficjenci konkurs grantowego „Uczę się z ANWILEM”

21-12-2018

Zarząd Fundacji „ANWIL DLA WŁOCŁAWKA” rozstrzygnął konkurs grantowy „Uczę się z ANWILEM” – III edycja. Dofinansowanie otrzymało 11 projektów na kwotę 137 383,56 zł.

Czytaj więcej

Fundacja ANWIL dla Włocławka nagrodziła 40 prymusów

29-11-2018

Dziesięciu trzecioklasistów z gimnazjów oraz trzydziestu uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Włocławka i okolicznych gmin otrzymało stypendia fundacji korporacyjnej ANWILU.

Czytaj więcej

"ANWIL Pomaga" – III edycja

20-11-2018

Fundację „ANWIL DLA WŁOCŁAWKA” ogłasza konkurs w zakresie wolontariatu pracowniczego „ANWIL Pomaga” – III edycja.

Czytaj więcej

Uczę się z ANWILEM III edycja

20-11-2018

Fundacja "ANWIL DLA WŁOCŁAWKA” ogłasza III edycję konkursu edukacyjnego „Uczę się z ANWILEM”.

Czytaj więcej

Stypendia „Primi inter Pares” przyznane

20-11-2018

Działając na podstawie § 7 ust. 4 Regulaminu przyznawania i wypłacania stypendiów uczniom zamieszkałym w mieście Włocławek, gminie Brześć Kujawski, gminie Fabianki, gminie Lubanie i gminie wiejskiej Włocławek i uczęszczającym do szkół na terenie miasta Włocławka, gminy Brześć Kujawski, gminy Fabianki, gminy Lubanie i gminy wiejskiej Włocławek w roku szkolnym 2018/2019 oraz uwzględniając rekomendacje Komisji Stypendialnej, Zarząd Fundacji ”ANWIL DLA WŁOCŁAWKA” z siedzibą we Włocławku przyznaje stypendia następującym osobom

Czytaj więcej

Turniej gęsinowy

16-11-2018

Fundacja Caietanus oraz Zespół Szkół nr 3 we Włocławku zapraszają na międzyszkolny konkurs kulinarny nawiązujący do tradycji Święta Niepodległości 11 listopada. „Turniej gęsinowy - Gęsina na Św. Marcina" jest organizowany w ramach projektu pt. „Święto Niepodległości a tradycje kujawskie”. Na realizację projektu organizatorzy dostali grant w IV Konkursie Grantowym Fundacji ANWIL dla Włocławka.

Czytaj więcej

Festyn „Razem dla Niepodległej”

05-11-2018

Na festyn pod hasłem „Razem dla Niepodległej”, który odbędzie się w 10 listopada w godz. 14.00 – 17.00, zaprasza Szkoła Podstawowa w Smólniku. Festyn jest jednym z elementów projektu „Akademia Wiedzy i Umiejętności Juniora i Seniora – Razem łatwiej”.

Czytaj więcej

„Zjadanie zwierząt” - Zapraszamy na film

05-11-2018

Dzisiaj kolejny ciekawy seans Akademii Dokumentalnej. Tym razem zapraszamy na film wyprodukowany z udziałem Natalie Portman i Jonathana Safrana Foera. Jest to adaptacja słynnej książki pisarza pod tym samym tytułem, która stara się znaleźć odpowiedź na to pytanie: skąd tak naprawdę pochodzą kupowane przez nas jaja, nabiał i mięso?

Czytaj więcej